Aktualności

Sprawdź co ostatnio wydarzyło się w Przedszkolu `Bajkowy Raj`

Każdego roku opracowujemy kalendarz imprez, wycieczek oraz spotkaniami z przedstawicielami różnych instytucji.

STRAŻ POŻARNA

   2014/2015   


 

By dowiedzieć się kto i w jaki sposób dba o nasze bezpieczeństwo 11 maja o godz. 9.30 dzieci z naszego przedszkola wyruszą na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie. Dzieci będą miały możliwość dowiedzenia się jakie inne, zadania, oprócz gaszenia ognia, mają strażacy. Każdy przedszkolak będzie mógł zobaczyć rurę po której zjeżdżają strażacy, gdy spieszą się z pomocą, oraz wejść do wozu strażackiego.  


więcej

Aktualności

11 Listopada (ul.Browarna)

     

W dniu 08.11.19 (piątek) w naszym przedszkolu odbędzie się akademia z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.    Głównym celem zajęć będzie kształtowanie miłości i przywiązania  do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju Dzieci we własnym gronie zaśpiewają...

więcej

TEATRZYK

     

W dniu 04.11 (poniedziałek) o godz. 10.00 (ul.Browarna), 11.30(ul.Pan Tadeusz) do naszego przedszkola przyjedzie teatrzyk STUDIO EFEKT, który zaprezentuje dzieciom przedstawienie pt. “JAK KOZIOŁEK MATOŁEK ODKRYŁ, ŻE JEST PATRIOTĄ”. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału         w przedstawieniu.    

więcej