banner-image

 

DOMENĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA JEST NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

W naszym przedszkolu wspieramy rozwój Dziecka poprzez zabawę.

W poczuciu bezpieczeństwa przedszkolak uczy się rzeczy nowych, które stają się podstawą jego dalszej edukacji. Zadania, które sprzyjają wielostronnemu wychowaniu Państwa dzieci, wypełniają w naszej placówce kompetentni i odpowiednio przygotowani nauczyciele edukacji przedszkolnej.

Niepubliczne Przedszkole Językowo-Sportowe "Bajkowy Raj" z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie

 ma dwie siedziby – przy ulicy Browarnej 63 i ulicy Pana Tadeusza 7

Przedszkole przy ulicy Pana Tadeusza tworzy 5 grup:  Misie (2,5-3 latki), Żabki (4 latki),  Motylki i Pszczółki (5 latki), Biedronki – zerówka (6 latki).

Bezpośrednio przy budynku mamy własny, przestronny  plac zabaw. Wyposażony jest on w różnorodny i wielofunkcyjny sprzęt do zabaw: zjeżdżalnie, dużą piaskownicę, karuzele, huśtawki,  bujaki, domek i liczne zabawki sprawnościowe. W trosce o bezpieczeństwo dzieci plac jest ogrodzony i zamykany.

Natomiast w przedszkolu przy ulicy Browarnej funkcjonują następujące grupy dzieci:  Krasnoludki (2,5-3 latki) i Urwisy (4-5 latki).

Mamy możliwość korzystania z pięknego placu zabaw i boisk mieszczących się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Od początku swojego istnienia staramy się wzbogacać swoją ofertę
edukacyjną i unowocześniać warunki bytowe.  W naszych placówkach każda z sal posiada atestowane
mebelki oraz zabawki
. Posiadamy również tablice multimedialne,
umożliwiające prowadzenie zajęć interaktywnych z dziećmi. Plac
zabaw zaopatrzony jest w bezpieczne oraz dostosowane do wieku dzieci sprzęty i
zabawki ogrodowe.

Działamy już od 2008 roku i ciągle się rozwijamy. Naszym atutem jest bardzo bogata oferta zajęć między innymi: codzienna nauka języka angielskiego (z profesjonalnym, wykwalifikowanym lektorem) oraz dwa razy w tygodniu nauka języka niemieckiego. W naszej ofercie programowej mamy wielu specjalistów, którzy starają się wychwycić i korygować trudności z jakimi borykają się dzieci.

 Raz w tygodniu zapewniamy dzieciom gimnastykę korekcyjną, crossfit, rytmiczne z elementami tańca, sensoplastykę oraz zajęcia z neurologopedą. Dzieci z większymi problemami mają zapewnione dodatkowe zajęcia ze specjalistami. Staramy się, także, aby nasze przedszkole już od przestąpienia progu zachęcało maluchy do pozostania i stwarzało komfortowe warunki do zabawy i poznawania świata.

Realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne.

Przedszkole to miejsce, w którym Dziecko poszerza i wzbogaca doświadczenia nabywane w różnych środowiskach  wychowawczych.

 Obok bardzo dobrej organizacji oraz ciekawych zajęć, naszym atutem jest kadra. Składają się na nią osoby doświadczone w pracy z dziećmi, pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości.
Współpracują z nami także specjaliści mający duże doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami.

Zapewniamy opiekę nad dziećmi w dni powszednie w godzinach 6.30 – 17.30.

Gwarantujemy pełne wyżywienie, uwzględniając indywidualną dietę dziecka, gdy zachodzi taka konieczność.

Edukacja naszych dzieci jest ważna

Przedszkole to miejsce, w którym Dziecko poszerza i wzbogaca doświadczenia nabywane w różnych środowiskach wychowawczych. Obok bardzo dobrej organizacji oraz ciekawych zajęć, naszym atutem jest kadra. Składają się na nią osoby doświadczone w pracy z dziećmi, pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Współpracują z nami także specjaliści mający duże doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami.

 

KONTAKT

ul. Browarna 63, 21-400 Łuków
509 407 188
(25) 798 57 06

ul. Pana Tadeusza 7, 21-400 Łuków
515 750 134
509 407 188

przedszkole@bajkowy-raj.pl