O Przedszkolu “Bajkowy Raj”

DOMENĄ NASZEGO PRZEDSZKOLA JEST NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ

W naszym przedszkolu wspieramy rozwój Dziecka poprzez zabawę. W poczuciu bezpieczeństwa przedszkolak uczy się rzeczy nowych, które stają się podstawą jego dalszej edukacji. Zadania, które sprzyjają wielostronnemu wychowaniu Państwa dzieci, wypełniają w naszej placówce kompetentni i odpowiednio przygotowani nauczyciele edukacji przedszkolnej.

Prywatne Przedszkole Językowe "Bajkowy Raj" znajduje się w Łukowie, przy ulicy Browarnej 63.

Przedszkole "Bajkowy Raj" z Oddziałem Integracyjnym to przedszkole prywatne znajdujące się w centrum miasta. Działamy już od 2008 roku i ciągle się rozwijamy. Naszym atutem jest bardzo bogata oferta zajęć między innymi: codzienna nauka języka angielskiego (z profesjonalnym, wykwalifikowanym lektorem) oraz dwa razy w tygodniu nauka języka niemieckiego. W naszej ofercie programowej mamy wielu specjalistów, którzy starają się wychwycić i korygować trudności z jakimi borykają się dzieci. Raz w tygodniu zapewniamy dzieciom gimnastykę korekcyjną oraz zajęcia z logopedą. Dzieci z większymi problemami mają zapewnione dodatkowe zajęcia ze specjalistami. Staramy się, także, aby nasze przedszkole już od przestąpienia progu zachęcało maluchy do pozostania i stwarzało komfortowe warunki do zabawy i poznawania świata.

Od początku swojego istnienia staramy się wzbogacać swoją ofertę edukacyjną i unowocześniać warunki bytowe. Przedszkole znajduje się w budynku parterowym. W naszej placówce każda z sal posiada atestowane mebelki oraz zabawki. Posiadamy również tablicę multimedialną, umożliwiającą prowadzenie zajęć interaktywnych z dziećmi, zaś w zabawie pomaga dzieciom konstrukcja z dużym basenem kuleczek. Plac zabaw zaopatrzony jest w bezpieczne oraz dostosowane do wieku dzieci sprzęty i zabawki ogrodowe.

Przedszkole to miejsce, w którym Dziecko poszerza i wzbogaca doświadczenia nabywane w różnych środowiskach wychowawczych. Obok bardzo dobrej organizacji oraz ciekawych zajęć, naszym atutem jest kadra. Składają się na nią osoby doświadczone w pracy z dziećmi, pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Współpracują z nami także specjaliści mający duże doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami.

W przedszkolu funkcjonują następujące grupy dzieci: maluchy Krasnoludki, starszaki Urwisy oraz grupa integracyjna. Składy grup są maksymalnie piętnastoosobowe. Właśnie tak nieliczne zespoły pozwalają nam na dobry kontakt z każdym dzieckiem oraz indywidualizację pracy. Staramy się także poznać Rodziców, aby nasza wiedza o podopiecznych była jeszcze pełniejsza i wartościowsza o ich cenne wskazówki.

Nasza placówka opiekuje się dziećmi w dni powszednie w godzinach 6.30 - 16.30. Gwarantujemy dzieciom pełne wyżywienie, uwzględniając indywidualną dietę dziecka, gdy zachodzi taka konieczność.

Mamy możliwość korzystania z pięknego placu zabaw i boisk mieszczących się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zobacz również:

Aktualności

11 Listopada (ul.Browarna)

     

W dniu 08.11.19 (piątek) w naszym przedszkolu odbędzie się akademia z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.    Głównym celem zajęć będzie kształtowanie miłości i przywiązania  do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju Dzieci we własnym gronie zaśpiewają...

więcej

TEATRZYK

     

W dniu 04.11 (poniedziałek) o godz. 10.00 (ul.Browarna), 11.30(ul.Pan Tadeusz) do naszego przedszkola przyjedzie teatrzyk STUDIO EFEKT, który zaprezentuje dzieciom przedstawienie pt. “JAK KOZIOŁEK MATOŁEK ODKRYŁ, ŻE JEST PATRIOTĄ”. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału         w przedstawieniu.    

więcej